مطالب ویژه

بهترین فیلم و سریال های سایت

آرشیو

ویجی دی ال

دانلود بازی Ion Fury نسخه (کامل و فشرده) برای کامپیوتر

دیدگاه: ۰
نویسنده: admin1
تاریخ انتشار: 31 شهریور 1399

دانلود بازی Ion Fury برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ‍ ‍ از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Ion Fury در نقش اکشن و شوتر اول شخص می باشد.

دانلود بازی Ion Fury

دانلود بازی Ion Fury برای کامپیوتر

بازی Ion Fury یک بازی اکشن و شوتر اول شخص برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Voidpoint, LLC طراحی و ساخته و توسط شرکت ۳D Realms منتشر شده است.در این بازی شما ماموریت هایی را در بازی به دست میگیرید.این بازی بیشتر موضاهات آن در امکان متروکه و پسمانده ها میگذرد.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Ion Fury برای کامپیوتر

یکی از بازی های اکشن و شوتر که شما در آن مشغول به بازی حرفه ای میشوید . این بازی از دسته بازی های اکشن و شوتر است که شما در آن باید با زامبی های خشن و یکدنده نبرد کنید . یک نوع حماسه سرایی در این بازی مشهور است . اینکه در این بازی شما توان مقابله با هیچ یک از بدترین شرایط الان را ندارید . میدانید که این بازی از سری بازی های قدرتمندی است که شما در آن میتوانید که با استفاده از همین اسلحه در دستان خود کار ها و ماموریت های خود را به جلو ببرید . این یکی از کیفیت دارترین بازی های است که شما را ساعات های متمادی به خود مشغول میکند . یک بازی ناب و فوق العاده که در آن شما بیشتر مهارت هایتان را بر حسب نیاز های زندگی بیان میکنید . این همان چیزی است که شما در آن به عنوان یک سازنده بازی خوب میتوانید آن را احساس کنید.

دانلود بازی Ion Fury

نقد فنی بازی Ion Fury برای کامپیوتر

در مورد گرافیک بازی ، بازی یک بازی با کیفیت اما با حجمی بزرگ است که از کیفیت المان های بصری و پیکسل های قدرتمند بر روی سیستم شما است . این بازی حوداث را به صورت سه بعدی به شما نشان میدهد . یک مدلسازی قوی و پیچیده که در کمتر بازی رایانه ای مشاهده خواهید کرد . نورپردازی بازی معقول رو به متوسط است و در بیشتر بازی ممکن است شما در تاریکی و سایه فرو بروید . اما در هر حال بازی آنچنان سخت و غیر قابل تصور نخواهد بود . یک بازی فوق العاده که در آن شما به عنوان یک شوک دهنده به التیام این را درک خواهید کرد.

دانلود بازی Ion Fury

بازی پیش رو حاصل سالیان سال زحمت کمپانی گیم است که شما در مدت کمی آن را تست میکنید یا همان بازی کردن . بیشتر بازی های شوتر امروزی مانند این بازی فضای رعب و وحشت را میسازند. این بازی از دسته بازی های است که شما در آن بیشتر چیز هایی که باشد را درک خواهید کرد . نه آن چیز های که نباید را . بازی حول محور ماموریت های امروزی و دیروزی نمیگذرد .اما داستان بازی از جایی شروع میشود که موجودات عجیب و غریب و شرور همه جا را تسخیر میکنند و تا جای ممکن به همین نحو پیشروی خود را شروع میکنند . خونریزی در هر جایی بازی با مکث شما و صدای نعر اسلحه و شلیک گلوله ها و تمام شدن خشاب و با زحمت پر کردن آن و نفسی تازه .همه چیز این بازی از یک استثنا گرفته شده است . این بازی در بیشتر مواقع این را میگوید : بکش تا کشته نشوی!

خلاص شدن از دست موجودات پلید که قدرت کمی هم ندارند . بازی در لوکیشن های مختلفی میگذرد از فضا های رعب آور تا آزمایشگاهای که تخریب و ویران شده اند . در بیشتر قسمت های بازی شما میتوانید که راهنمای خود شوید در هر صورت این آن چیزی است که شما در هر لحظه از زندگی خود به عنوان یک شخص مشکوک و قابل اعتماد آن را خواهید فهمید . این بازی قوی معقولی از اکشن و استراتژی ضد فرمان طلبی دارد . نورپردازی بازی عالی به نظر می رسد . با اینکه سازندگان میدانستند که کیفیت بازی خوب عذاب در نیامده است این بازی را با نور کمتری ساختند . که این اصلا در حد یک بازی اکشن و شوتر نبوده است . به هر حال بازی باگ های از قبیل کندی لود شدن در هنگام تعویض آپشن ها و آیتم های موسیقی و تنظیمات دارد . حتی در قسمت های کندی بازی ممکن است اثر بدی و پرخاشگرانه ای بر روی گیمر داشته باشد . بازی در سری های مختلف بر روی قسمت های مختلفی از یک محدوده میگذرد . اما این به شما مربوط است که در چه نقطه ای مشغول به چه فعالیتی هستید . بیشتر بازی با جنگ و شلیک به زامبی ها و آدمخورا ها نمیگذرد.

دانلود بازی Ion Fury

شخصیت اصلی یک زن قهرمان است بله یک زن قهرمان . اما در رد شدن از تونل ها و ورودی ها چه باید کرد . این یک پرسش اساسی پیرامون بازی است که در مورد یک زن ناکام و جوان از زندگی پیش رو در یک بازی بر می آید . میتوانید به هر جایی سرایت کنید و زامبی ها را تکه تکه کنید آن هم فقط با شات گانی که در دست دارید . بازی در رده خود یک بازی متوسط رو به بالا به حساب می آید . اما ممکن است که شما را کاملا راضی نگه ندارد و مراحل آن خسته کننده به نظر برسد . این بازی از بازی های است که شما در هر جایی آن را احساس خواهید کرد . اما ممکن است او شما را احساس نکند . اما دقیق ترین نوع بازی را تجربه خواهید کرد . بدون شک یکی از هیجان انگیزترین بازی هایی که کیفیت بسیار خوب سه بعدی را در اختیار شما قرار خواهد داد . یک بازی سه بعدی با کیفیت از بازی های فوق العاده و امروزی که نقشش هیچگاه در ذهن شما کمرنگ نخواهد شد. این بازی واقعا در مرز بیشتری از واقعه قرار دارد. بازی در بیشتر حالت هایی که در خود دارد . این را به شما یاد آوری خواهد کرد . این بازی نوع نیاز شما را به وجود خواهد آورد.

صدا و ریتم های بازی درست ، دقیق و به جا هستند و صدا گذاری بر روی شخصیت ها با نوع نگرش و خصلتشان کاملا جور در خواهد آمد . از این رو که بازی دارای تم های انفجاری و بصریات است ممکن است که زیاد به چشم شما نیاید که موسیقی آن کنی کشدارتر و اکشن تر از حالت معمولی یک بازی اکشن به نظر آید . اما در هر حال صدا های خوش تراش و حرفه ای هم تنها چیزی نیست که یک گیمر را راضی نگه دارد . بازی در مقایس مقادیر صوتی و افکت های که بر روی سیستم کاری آن اعمال شده است . حال تا جایی که من میدانم. این بازی از بازی های است که شما را زنده و سرپا خواهد گذاشت.

دانلود گیم پلی بازی

play-sharp-fill

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7/8/8.1/10

Processor: Any 64-bit Intel or AMD CPU

Memory: 1024 MB RAM

Graphics: 512 MB video memory. Intel integrated graphics supported.

Storage: 100 MB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10

Processor: Intel Core i5, AMD Ryzen or equivalent

Memory: 2048 MB RAM

Graphics: 1024 MB or more dedicated video memory. NVIDIA or AMD preferred.

DirectX: Version 9.0c

Storage: 100 MB available space


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Ion Fury

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۱۰۰ مگابایت

دانلود نسخه fitgirl با لینک مستقیم

دانلود نسخه gog با لینک مستقیم

امتیاز دهید

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها