مطالب ویژه

بهترین فیلم و سریال های سایت

آرشیو

ویجی دی ال

دانلود بازی Alien Shooter 2 Reloaded نسخه (کامل و فشرده) برای کامپیوتر

دیدگاه: ۰
نویسنده: admin1
تاریخ انتشار: 14 آبان 1399

دانلود بازی Alien Shooter 2 Reloaded برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ‍ ‍ از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Alien Shooter 2 Reloaded در ژانر اکشن و بقا می باشد.

دانلود بازی Alien Shooter 2 Reloaded

دانلود بازی Alien Shooter 2 Reloaded برای کامپیوتر

بازی Alien Shooter 2 Reloaded یک بازی در نقش اکشن،بقا و ترسناک برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Sigma Team طراحی و ساخته و توسط شرکت Sigma Team منتشر شده است.بازی Alien Shooter 2 Reloaded یک بازی اکشن و حرفه ای و خیره کننده می باشد . این بازی تا جایی ممکن از هر چیزی که شما میدانید برای استفاده از سلاح های پرقدرت برای جنگ های شوتر اول شخص مهیا کرده است . ماموریت های یکپارچه در محیط های مختلف و لایو اکشن های تر و تمیز و گرافیکی دیدنی از جمله موارد شگرف در این بازی می باشد.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Alien Shooter 2 Reloaded برای کامپیوتر

دنباله ها می توانند یک چیز بسیار مشکل باشند ، زیرا شما می خواهید روح عنوان اصلی را به تصویر بکشید در حالی که فرمول را با عناصر جدید گیم پلی و مفاهیم جدید برای یک تجربه جدید تازه بهبود می بخشید. همین مورد را می توان در مورد بازسازی نیز بیان کرد ، زیرا شما می خواهید نسخه اصلی را حفظ کنید در حالی که برخی از عناصر جدیدی را که باعث برجسته شدن عنوان از نسخه اصلی است ، در آن قرار دهید. اما به نظر می رسد بازسازی یک دنباله برای هر کسی که بخواهد وظیفه خود را به عهده بگیرد ، یک مورد خطر مضاعف است. تیم Sigma که اخیراً Alien Shooter را بازسازی کرده است ، وقت اضافی را برای دنباله آن صرف کرد. نتیجه این بازی Alien Shooter 2: Reloaded است ، بازی ای که بسیاری از جنبه های عنوان قبلی را بهبود می بخشد و تضمین می کند که برای مدتی دیگر chaingun های شما زمزمه می کنند.

دانلود بازی Alien Shooter 2 Reloaded

اولین Alien Shooter اصلاً داستانی نداشت – در عوض ، هدف شما عبور از هر سطح از یک آزمایشگاه زیرزمینی و خرد کردن همه موجودات بود. این بار Alien Shooter 2: Reloadedهمراه با داستانی است که هفده ماموریت بازی را به هم پیوند می دهد. در سال ۲۰۲۷ ، شرکت انرژی MAGMA برای استعدادهای شما به عنوان یک مزدور شناخته شده با شما تماس می گیرد. به دلیل شرایطی که کاملاً باید بدانید ، شما به یک پایگاه کالیفرنیا اعزام می شوید و به شما دستور داده می شود با ژنرال بیکر ، که با این شرکت در پروژه های مخفی ارتش کار کرده است ، تماس بگیرید. مطمئناً ، به محض ورود به پایگاه ، خواهید فهمید که اتفاقات بسیار بیشتری از آنچه که به نظر می رسد در جریان است. بیگانگان حمله کرده اند و این شما هستید که می توانید قبل از حمله و نابودی بقیه جهان توسط این موارد ، بفهمید MAGMA چه کاری انجام داده و جلوی آن را بگیرید.

بازیکنان هنوز یکی از هشت شخصیت را انتخاب می کنند. در حقیقت ، این هشت شخصیت از همان بازی اصلی یکسان هستند ، بنابراین اگر شما در نسخه اصلی بازی کرده باشید ، تا حدودی با افرادی که وارد جنگ می شوید آشنا هستید. چند تفاوت قابل توجه وجود دارد. یک چیز ، این است که سربازان شما شش شخصیت آماری دارند به جای چهار رقم. سلامتی ، استحکام ، سرعت و دقت بازدهی دارند و Intelligence و Perks به آنها می پیوندند. هوش شما بر کیفیت کاشت هایی که سرباز شما می تواند استفاده کند تأثیر می گذارد که باعث بهبود آمار شما می شود. از طرف دیگر ، امتیازات هم بر شخصیت شما و هم بر بقیه بازی تأثیر می گذارد. به عنوان مثال ، می توانید مزایایی را انتخاب کنید که به شما امکان می دهد احیا شوید ، هیولاها را کنترل کنید یا به راحتی اتاق ها و موارد پنهان را کشف کنید. دیگه چی،هر کاری را که انجام می دهید یا هیولا می کنید ، به شخصیت شما امتیاز اضافه می کند و یک عنصر RPG-lite اضافه می کند زیرا می توانید آمار خود را بهبود ببخشید.

دانلود بازی Alien Shooter 2 Reloaded

نقد فنی بازی Alien Shooter 2 Reloaded برای کامپیوتر

شخصیت شما سپس با چند صد دلار در جیب شما ، صد گلوله و یک اسلحه اصلی به جنگ فرستاده می شود. دیگر مهمات نامحدود برای شما فراهم نمی شود ، بنابراین شما باید مقدار معینی را در اطراف هر سطح جمع کنید تا پول نقد موجود در آن را جمع آوری کنید ، همچنین مهمات ، اسلحه و سایر وسایل قابل استفاده یا فروش. به دلایل مختلف ، جستجو در حقیقت این بار بسیار مهمتر است. اول از همه ، جهان بسیار دقیق تر و تعاملی تر از گذشته است ، و برای رسیدن به ماموریت خود مواردی را در قفسه ها ، جعبه ها و کاملاً خارج از مسیر مستقیم پیدا خواهید کرد. دوم ، شما از کامپیوتر و تجهیزات دیگر برای پیشرفت استفاده خواهید کرد ، اگرچه جای تعجب است که تعداد برجهای زیادی وجود ندارد که بتوانید آنها را در بازی کنترل کنید. در عوض ، شمابه وسایل نقلیه دارای برجک متصل به سقف دسترسی خواهید داشت که با استفاده از آنها می توانید همه چیز را تکه تکه کنید. تنها نقطه ضعف این بخش ها این است که آنها تمایل دارند خیلی طولانی ادامه پیدا کنند و بعضی از ماموریت ها وجود دارد که اساساً کل نقطه سطح است ، که خیلی زود کسل کننده می شود.

دانلود بازی Alien Shooter 2 Reloaded

تا آنجا که به قدرت شلیک ، اسلحه ها در پنج کلاس مجزا تفنگ ، تفنگ ساچمهای ، مسلسل ها ، نارنجک اندازها (یا راکت ها) و سلاح های انرژی ادغام شده اند. هر اسلحه ای که در بازی انتخاب می کنید دارای میزان آسیب خاصی است که باعث می شود ، و با توجه به آمار دقیق شما می تواند بهبود یابد. پس از مدتی ، شما به سرعت سلاحی را کشف خواهید کرد که واقعاً آن را دوست دارید و اغلب به آن اسلحه گرم اعتماد خواهید کرد تا شما را درگیر نبردها کند (بهترین دوست من Chaingun بود). با این حال ، دیگر فروشگاه هایی برای خرید و فروش تجهیزات در پایان هر ماموریت در اختیار شما نیست. در عوض ، شما باید پایانه های رایانه ای را ردیابی کرده و به مغازه هایی دسترسی پیدا کنید که به شما امکان می دهد تجهیزات اضافی را خریداری ، تعمیر و خلاص کنید ، بنابراین کاملاً آماده سو take استفاده از بیگانگان هستید. به هر حال ، شمادر واقع این بار می توانم چندین داروی پزشکی را ذخیره کنم. هنگامی که سلامتی شما به یک نقطه خاص برسد ، این مسئله به طور خودکار مورد استفاده قرار می گیرد ، که این مهم در حملات بزرگ است.

دانلود بازی Alien Shooter 2 Reloaded


حداقل سیستم :

Operating System: Microsoft Windows 2000 / XP / Vista
Processor: 1.7 GHz
Memory: 512 MB of your RAM
Graphics: nVidia GeForce2 / ATI Radeon 8500 or better video card with 64MB video memory
DirectX®: ۸٫۱
Hard Drive: ۶۰۰ MB Free Space
Sound: DirectSound compatible sound card


play-sharp-fill

دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر Alien Shooter 2 Reloaded

حجم: ۳۳۶ مگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود رایگان با لینک مستقیم

امتیاز دهید

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها