مطالب ویژه

بهترین فیلم و سریال های سایت

آرشیو

ویجی دی ال

دانلود بازی BioShock Infinite The Complete Edition نسخه (کامل و فشرده) برای کامپیوتر

دیدگاه: ۰
نویسنده: admin1
تاریخ انتشار: 25 مهر 1399

دانلود بازی BioShock Infinite The Complete Edition برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ‍ ‍ از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی BioShock Infinite The Complete Edition در ژانر اکشن،شوتر و اول شخص می باشد.

دانلود بازی BioShock Infinite The Complete Edition

دانلود بازی BioShock Infinite The Complete Edition برای کامپیوتر

بازی A HAT IN TIME یک بازی اکشن،شوتر و اول شخص برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Irrational Games طراحی و ساخته و توسط شرکت ۲K Games منتشر شده است.بازی BioShock Infinite The Complete Edition یک بازی متفاوت ، یک بازی در سبک اکشن و جنایی خلافکاران ، از دسته بازی های گنگستری ، در زمینه شوتر اول شخص . بازی در فردی است که میخواهد دختری را در شهری به کلمبیا نجات بدهد . داستان بازی بسیار شروع میشود . و این فرد عازم ، جایی میشود تا این دختر را نیز همراه به خود به جایی که میخواهد برساند … و عازم سفری میشود که روحش از آن خبر ندارد.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی BioShock Infinite The Complete Edition برای کامپیوتر

همانند دو نسخه قبل ، نسخه هایی که از قبل وجود داشتند ، میدانید که با یک بازی ساده سرو کار ندارید . یکی از بازیه هایی که همیشه میتوانید بهترین گزینه برای برای شما داشته باشد . سرپرست نویسندگان آقای Ken Levine است ، بله یک نویسنده توانا که یک بازی منسج و بزرگ را در قالب مناسب برای شما در نظر خواهد داشت . اما در هر صورت این بازی بی نظیر و در جایی استثنایی ظاهر میشود . و همانند نسخه های پیشین بازی بایوشاک ، بله نسخه ای از بازی موجود به این شکل کار شده بر روی آن اما تا جایی که میدانید . مذهب و خداپرستی دست مایه داستان می شود. داستانی که شاید مذهب نیز به آن کمک کرده باشد و جذابیت آن را بیشتر کرده باشد. داستانی همانند شهر ویران شده Rapture که به علت زیاده خواهی و شاید پرو بازی عده ای از مردم. موسسان شهر سرانجام خوبی ندارد.بله سرانجام که شاید مناسب حال همگان در این بازی نباشد.

دانلود بازی BioShock Infinite The Complete Edition

نقد فنی بازی BioShock Infinite The Complete Edition برای کامپیوتر

حال در این نسخه ، Andrew rayn جای خود را به Zachary Comstock داده است. جایی که شما آن را یک روش غیر معمول و شاید خسته کننده احساس نکنید . بازیباز احساس می کند که همه چیز را می داند ، بله همه چیز هایی که شاید در این بازی اتفاق می افتد . اما اینگونه نیست. و دست نویسنده داستان را خوانده است ، بله نویسنده ای که تبحر خاصی دارد. ولی در کمال تعجب در طول پیشروی ، به سمت مقصدی که شاید تمرکز نامشخصی داشته باشد. با هیچگونه غافلگیری همراه نیست ریال بله هیچگونه غافل گیر شدنی که شاید شما نیز از پس آن بر آیید . و تمام هدف بازیباز به نجات و فرار الیزابت متمرکز شده است ، بله کسی که در بیشتر زمان ها با او سر و کار دارید ولی در آخرین مراحل پایانی بازی ، مراحلی که شما میدانید . این یکی از حوادث مهم و غیر معمول و اساسی است. غافلگیری ها شروع می شوند و به سان سیلی عظیم ، که شما از آن سر و کار دارید . سد افکار بازیباز شکسته می شود ، افکاری که شاید زیاد زمینه خوبی را برای شما نساخته اند و بازیباز در می یابد که این همه آن چیزی که میخواسته نبوده است ۱ % از داستان اصلی را درک نکرده است. بله داستانی که شما مستقیما با آن سر و کله زده اید.

الیزابت در ابتدای بازی داخل برجی زندانی شده است ، برجی که شاید همه چیز به آن بستگی دارد. و توسط هیولایی به نام Songbird محافظت می شود ، بله هیولایی که به هر کسی صدمه های بزرگی خواهد زد .تا مبادا از شهر فرار کند. بله شهری که شاید امروز زیاد جالب به نظر نرسد. الیزابت دارای قدرت های خاصی است. قدرت های خاصی که شاید بتوان آن ها را درک کرد و شاید هم نتوان. که در ابتدای بازی تا حدودی به آن اشاره می شود. بله اشاره کردن به چیزی که شما به آن فکر کرده اید. وی قادر است در میان دنیاهای موازی سفر کند! دنیایی که شاید همه چیز دستخوش تغییر شده است.

دانلود بازی BioShock Infinite The Complete Edition

Songbird فقط به عنوان یک هیولای خبیث در بازی حضور ندارد ، یک هیولا که همه چیز را نایدیده گرفته است. و بین الیزابت و این پرنده عظیم الجثه رابطه هایی وجود دارد.بله روابطی تنگ و تاریک و شاید باز نشدنی، در بازی، انتخاب هایی پیش روی شما قرار دارند ، انتخاب هایی که شاید شما مدت زیادی برای آنها زمان گذاشته اید . و اهمیت چندانی ندارند ولی انتخاب های شما عواقبی ، شدید و غیر متناجس در پیش برد داستان خواهند داشت. بله داستانی که بازگویی آن سخت نیست.

شاید تنها ایراد بخش داستانی،بخشی که شما به آن متکی باشید . همین موضوع اساسی و دشوار باشد. و در پایان بندی آن دانست. این همان چیزی است که شما برای آن مدت ها زحمت کشیده اید . بازیبازهایی که داستان و محیط استیم ، محیط ی که کاملا استفاده شده است . را دوست دارند . پانک کلمبیا را درک نکرده اند به هیچ وجه ، اما تا جایی که امکان دارد . شما نیز میتوانید به خواسته خود برسید. نمی توانند پایان منحصر به فرد این بازی را درک کنند! بله پایانی که دست خوش تغییر است . همانطور که می بینید این نقطه ضعف نیست ، نقطه ای که شاید شما هم از دیدن آن به وجد نیامده باشید. بلکه تصور نادرست بازیبازها ، کسانی که بازی را به گونه ای دیگر دیده اند . از یک داستانی با این مضمون است. بله مضمونی که زیاد جالب نیست. برای درک داستان بازی، داستان بازی که شاید زیاد جذابیت نداشته باشد و شهر کلمبیا می توان آیتم های صوتی را ، بنا به هر دلایلی که هست از گوشه کنار شهر جمع آوری کرد.بله این گوشه کنار ها تا جایی که پیش رفته تر میشود. تا پی به رازهای کلمبیا ، راز هایی که مشخص است و حوادث پیرامون آن برد. بله حوادثی که شاید برای شما نیز جالب نباشد.

دانلود بازی BioShock Infinite The Complete Edition

گیم پلی :

بایوشاک : بیکران “اینفینیتی “(BioShock Infinite) یک بازی ویدئویی ، یک بازی که بیشتر زمان ها در سبک شوتر تیراندازی اول شخص و زمانی است که شما میخواهید حقیقت را دنبال کنید. و عنوان سومین شماره از مجموعه بازی‌های بایوشاک است.بله سومین مجموعه ای که میخواهید آن را یاد بگیرید. که توسط استودیوی آمریکایی ایرشنال گیمز ساخته شده‌است. بله این همان چیزی است که شما به دنبال آن هستید. که در ابتدا به نام پروژه ایکاروس شناخته می‌شد. بله در هر صورت چیزی که شما فکر میکنید . همین است. این بازی توسط توکی گیمز در تاریخ ۲۶ مارس ۲۰۱۳ برای مایکروسافت ویندوز، و زمانی که شاید اینطور به نظر میرسید. پلی‌استیشن ۳ و ایکس‌باکس ۳۶۰ در سراسر جهان عرضه شد.

یک نسخه سازگار شده از بازی نیز تا جایی که من میدانم ، از همان زمانی که شما فکر کرده اید . توسط آسپیر در ۲۹ اوت ۲۰۱۳ برای اواس ده عرضه شد. بله زمانی که بیشترین حالت چالش بر انگیز را داشته است و همچنین نسخه لینوکس آن در ۱۷ مارس ۲۰۱۵ به بازار عرضه شد.بله نسخه ای که شاید همه چیز را به بازی عرضه کرده است . بازی بعد از انتشار به طور گسترده ، و به طور واقعی این حس را برای شما به وجود خواهد آورد . مورد تحسین منتقدان و بازیبازان قرار گرفت. چرا که در خود امکانات جذابی را برای کابر به همراه داشت. منتقدان گیمپلی،گرافیک،موسیقی و صداگذاری،و داستان شاهکار ، داستانی که به سادگی معرفی شده بود ، را مورد تحسین قرار دادند.بایوشاک اینفینیتی موفق به کسب متای تحسین برانگیز ۹۴ از سایت متاکریک شد.

دانلود بازی BioShock Infinite The Complete Edition

محوریت داستان بازی Bioshock: Infinite بر پایه شهری متفاوت و خارق العاده در آسمان به نام کلمبیا بنا شده است. شهری که کسی از وجود سرچشمه های آن خبر ندارد . که برای چه سرچشمه دارد . این شهر توسط Zachary Comstock ساخته شد.

شروع داستان بسیار ساده است چیزی که برای همه قابل فهم و ارائه باشد و فارغ از هیچگونه پیچیدگی ، یعنی هر گونه که شما فکر کنید و روایت های هالیوودی آغاز می شود. روایت هایی که هیچوقت اینگونه نبود. فردی به نام Booker Dewitt توسط شخصی مرموز اجیر می شود.شخصی که میدانید . تا جایی که پیش رفت . موفق تر شد . تا دختری به نام الیزابت را از شهر کلمبیا نجات داده ، بله دختری که در یک حادثه شاید قرار گرفته باشد و برای او نجات بیاورد. بوکر مجبور است تا الیزابت را تا جایی که میتواند از این محدوده و شهر دور کند و برای جبران بدهی های خود به همراه خود بیاورد. پس عازم سفری ، زیبا و مهیج خواهد شد.خاطراتی پرمخاطره و ترس بر انگیز ، که روحش از حوادث پیش رو خبر ندارد. و میداند که مسیر زیاد خوبی را در پیش نگرفته است.

دانلود بازی BioShock Infinite The Complete Edition

عمده وقایع بازی در شهری خیالی، شهری که شاید آن را به عنوان یکی از مهم ترین حالت های دیگر بشناسید. معلق در آسمان توسط بالون‌های غول‌پیکر، بالون هایی که هر کدام به هر جایی که فکر کنید خواهند رسید. و در جایی به نام کلمبیا رخ می‌دهد. برخلاف رپچر که در خفا ایجاد شده بود، بله او در جایی پنهانی که شاید از انجام آن چشم پوشی کرده بود و میخواست به نحوی که دوست دارد . زندگی خود را اداره کند. کلمبیا توسط دولت آمریکا در اوج آسمان‌ها افتتاح شد،شهری که همه فکر میکردند که خیلی خوب از آب در خواهد آمد. بیشتر به عنوان مبلغ سیاست‌ها ، سیاست هایی که شاید برای همه جذاب نباشد و به دست آوردن دل مردم. کسانی که هنوز هم این فکر را در سر دارند. این شهر به عنوان سمبل شروع ایده «استثنایی بودن» آمریکایی‌ها شناخته می‌شد. شهری که شاید برای شما نیز جذاب باشد.

دانلود گیم پلی بازی

play-sharp-fill

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows Vista Service Pack 2 32-bit
Processor: Intel Core 2 DUO 2.4 GHz / AMD Athlon X2 2.7 GHz
Memory: 2GB
Hard Disk Space: 20 GB free
Video Card: DirectX10 Compatible ATI Radeon HD 3870 / NVIDIA 8800 GT / Intel HD 3000 Integrated Graphics
Video Card Memory: 512 MB
Sound: DirectX Compatible

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7 Service Pack 1 64-bit
Processor: Quad Core Processor
Memory: 4GB
Hard Disk Space: 30 GB free
Video Card: DirectX11 Compatible, AMD Radeon HD 6950 / NVIDIA GeForce GTX 560
Video Card Memory: 1024 MB
Sound: DirectX Compatible


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر BioShock Infinite The Complete Edition

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۱۲.۹ گیگابایت

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲ | دانلود پارت ۳

دانلود پارت ۴ | دانلود پارت ۵ | دانلود پارت ۶

دانلود پارت ۷

امتیاز دهید

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها