مطالب ویژه

بهترین فیلم و سریال های سایت

آرشیو

ویجی دی ال

دانلود بازی Diablo III نسخه (فشرده و کامل) برای کامپیوتر

دیدگاه: ۰
نویسنده: admin1
تاریخ انتشار: 4 آذر 1399

دانلود بازی Diablo III برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ‍ ‍ از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Diablo III در ژانر اکشن و شمشیری می باشد.

دانلود بازی Diablo III برای کامپیوتر

بازی Diablo III یا ارواح قاتل نخستین بازی به سبک ابر قهرمانی و اکشن نقش آفرینی است که توسط Blizzard Entertainment پیش زمینه و ریسک تولید شده است. و در اولین اقدام در چند سال گذشته برای سیستم های خانگی ویندوز منشتر گردید  داستان سال های آینده اما از نسخه قبل بازی را روایت میکند یا همان قسمت هایی که در جزیئات نسخه دوم قرار داشتند.سالیان سال پیش که گذشته های این بازی روایت میشد حال  این شرکت توانست نقش عمده و اساسی را در ژانر نقش آفرینی برای همگان بسازد. تعداد مراحل بالا ، کیفیت بی نظیر ساخت ، و مراحل و افکت های از پیش تعیین شده همه از عواملی هستند که به مرور شما را شگفت زده خواهند کرد .

 

داستان بازی Diablo III برای کامپیوتر

Diablo III پس از این که توانست دستان شما را به دسته های بازی بچسباند یا موس و کیبورد را را ببلعید آرام خواهد گرفت ، این بازی در ابتدای راه به سمت کسنول ها کشیده شد و توانست از دیدگاه کاربران و منتقدین امتیازات ویژه ای را به دست آورد و در بارم بندی های متفاوت زیر ذربین قرار گرفت . اما تا جایی که لازم و شایسته بود از داشته های خود روی بر نگرداند . با همه این ها یک تجربه مفید در گیم پلی بازی وجود دارد که باید چند بار آن را تجربه کنید . این تجربه چیزی است که برای هر کسی در هر جایگاه و سیستم فکری و اخلاقی متفاوت است . اما برای کسی که میخواهد فقط بازی کند از یک منظره خوب و انعطاف پذیر است و طیف وسیعی از قابلیت ها را با خود دارد.

این که شما بخواهید با کلیک موس خودتان توسط کامپیوتر شخصی یا دکمه ها ور بروید نمیتواند یک تصمیم عقلانی برای حرکت شخصیت های درون بازی باشد ، باید با شخصیت ها زندگی کرد ، هر چند با همه این ها شاید این احساس به شما دست بدهد که ممکن است راه های بهتر و زیبایی نیز وجود داشته باشد. اما این روش یک روش کامل و شخصی است که در هر زمان و نو اندیشی بر تمام خواسته و رویکرد های شما تاثیر میگذارد . تا زمانی که شما با اولین مقدمه چینی و نهایت دانسته های داستان و گرافیک آن کنار بیاید . چگونه میخواهید حقیقت اصلی زندگی خود را خودتان دریابید و یا با آن کنار بیاید.

نقد فنی بازی Diablo III برای کامپیوتر

این که هر دوی آنها با هم دیگر برابری و یک رنگی را دارند. این مورد نیز با تمام موارد و شکل گیری حقیقی از مهم ترین نقاط قوت Diablo III نیز به مانند نسخه کنسولی آن شاید نباشد ، اما از آن هم چیزی کم ندارد یا زیاد هم در جزئیات بیهوده فرو نرفته است که بخواهد زیاد دست و پا گیر و شکسته شکسته عمل کند . اما آیا شما کسل میشوید وقتی بازی را انجام میدهید و یا این به شما کمک میکند که خوب و مفید کار کنید و همه قدرت خود را در مشت و انگشتان و جسم خود نگه دارید حال با اندیشه منطقی آن را به بازی منتقل کنید.

میبنید که رفتار های اشتباه و ضد و نقیض نیز در این بازی های امروزی و شاسته نیز تا حد زیادی از خود راضی و یا کاملا برگشته خورده یا تا شده نیست . باید نکته سنجی دقیق و غیر خطی را روایت کنید . اما این همه امکانات و تفاوت در این بازی وجود دارد ، اما ممکن است که در حد و اندازه داشته های اصلی و افکار شما نباشد. میدانید که چگونه در چه حالتی با برخورد های سطحی و عملکرد ها کنار بیاید. با همه این ها نمیتوانید خاصیت زیادی را جذب روح و طراوت دادن به خود کنید ، این همان چیزی است که تا حدودی قابل رویت در بخش های زیرین است. Diablo III بر روی بیشتر قطعات به هم متصل و خرافاتی دنیای  عجیب و غریب گیم سوار نیست ، تازه برعکس همه آنها با شباهت هایی به هم فکری و یک رنگی نیاز دارد ، اما زمانی که با چند نفر دیگر تا حد و اندازه لازم کنار خواهید آمد . این همان مقدار سازی و رده بندی لازم است.

وجود شگفت انگیز بودن و نواسان های ناگهانی بعد از عبور از هر لول و یا مرحله که اضافه بر اتفافاقات گذشته داستانی در طول بازی رخ میدهد . همگی شایسته تقدیر و پیشروی و عملکرد صحیح و به هنگام و کلی این بازی است که تا حدودی از ریسک و قاعده بیهوه پیروی نمیکند . اما با وجود اساسی بودن شیوه پردازش و چیدمان روایت ها و سعب العبور بودن بعضی از مراحل و تکنیک های بازیافت شده هنوز هم توانمندی هایی نیز به قدرت بازی اضافه نشده که بخواهد رنگ آمیزی درون را تفکیک بیرون آن جدا کند .


حداقل سیستم :

OS: Windows XP/Windows Vista/Windows 7
Processor: Intel Pentium D 2.8 GHz
Video: NVIDIA GeForce 7800 GT
HD Space: 12 GB
Memory: 1 GB RAM 1.5 GB

سیستم مناسب بازی:

OS: Windows Vista®/Windows 7
Processor: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz
Memory: 2 GB RAM
Video: NVIDIA GeForce 260 or ATI Radeon HD 4870 or better


play-sharp-fill

دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر Diablo III

حجم: ۱۶ گیگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲ | دانلود پارت ۳

دانلود پارت ۴ | دانلود پارت ۵ | دانلود پارت ۶

دانلود پارت ۷ | دانلود پارت ۸

امتیاز دهید

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها