مرسی دانلود

بهترین فیلم و سریال های سایت

آرشیو

دانلود بازی Lord of the Rings: Return of the King برای کامپیوتر

دیدگاه: ۰
نویسنده: admin1
تاریخ انتشار: 2 آذر 1399

دانلود بازی Lord of the Rings: Return of the King برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ‍ ‍ از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Lord of the Rings: Return of the King در ژانر اکشن و شمشیری می باشد.

دانلود بازی Lord of the Rings: Return of the King برای کامپیوتر

بازی ارباب حلقه ها : بازگشت پادشاه یک عنوان بازی است که از روی فیلم سینمایی آن ساخته شده است . بازی داری لول های و قسمت های مختلف جنگی همانند کتاب و فیلم سینمایی آن است که شرکت EA آن را برای کامپیوتر های خانگی ساخته اشت . وجود مراحل مختلف ، کیفیت بسیار بالا ، کنترل های بصری خوب و صد ها آیتم جنگی و نبرد از قابلیت های بازی ارباب حلقه ها می باشد .

 نقد فنی و داستان بازی (فایل صوتی) :

داستان بازی Lord of the Rings: Return of the King برای کامپیوتر

مثل چکش است. هنگامی که من برای اولین بار این بازی را انجام دادم ، مثل این بود که یک پتک پایین می آید و همه چیز را روی صفحه خرد می کند. همه چیز ، از شلیک تیرهای سیگار گرفته تا ذرات به ظاهر نامحدودی که در هوا می ترکند ، تا غرش عصبانیت درختان ماری ، لعنتی سارومان را پاره می کند ، تا نمره همه جا ، تنش لحظه را به سطح بالاتری می رساند. هنگامی که سطح اول Lord of the Rings: Return of the King را به پایان می رسانید ، گوش های شما زنگ می خورند ، چشمان شما برافروخته می شود و بیشتر می خواهید.

Lord of the Rings: Return of the King ، دومین فعالیت کنسول EA با استفاده از مجوز مبتنی بر سه گانه فیلم Lord of the Rings ، همه جنبه ها – گیم پلی ، تصاویر و صدا – را رمپ می کند و با یک چشمگیر آن را به خانه می رساند مشت زدن بازی اکشن hack-and-slash هنوز کاملاً همین است ، یک جشنواره دسته کوچک موسیقی جاز و مشت خورده که ناشی از حساسیت های بازی است ، اما اکنون با سطح بالاتری از کیفیت تولید احاطه شده است که نمی توان اشتباه کرد ، دارای تعاونی است و پر شده است با پس زمینه های تعاملی و شخصیت های تازه قابل پخش.

نقد فنی بازی Lord of the Rings: Return of the King برای کامپیوتر

EA به سخنان منتقدان خود گوش فرا داده و آنچه را که با Return of the King خواسته اند تحویل داده است. اگر رمپ سال گذشته اولین تجربه قابل احترام واقعی تالکین را در فرم بازی به بازیکنان داده باشد ، جرات می کنیم بگوییم که بازی امسال حجم ۱۱ را کاهش می دهد؟ خدا خوب. اما این همان چیزی است که در اینجا اتفاق می افتد. ویژگی های تازه اضافه شده – از بازی تعاونی گرفته تا زمینه های تعاملی تا اضافه شدن شخصیت های قابل بازی بیشتر – این امر را محقق می کند.

طبق فرمولی که در ارباب حلقه ها آورده شده است: دو برج ، دو سطح اول بازگشت پادشاه در فیلم قبلی تنظیم شده است. برای تنظیم امور (البته برای هواداران) ، بازیکنان شروع به بازی به عنوان جادوگر تازه سفید شده Gandalf در آخرین مرحله Battle of Helm’s Deep می کنند. این آموزش نامرئی ، مجموعه حرکت ساده (حملات سریع و شدید ، Parry ، شلیک یک تیر یا کبوتر شعله ور Umothali (فقط شوخی کردن)) و همچنین امکانات جدید را از جمله طناب زدن ، تعامل با منجنیق یا پرتاب نیزه به بازیکنان یادآوری می کند.

مقایسه سر به سر!

نمی دانید کدام نسخه از ROTK را بخرید؟ ما در این تفکیک نقطه به نقطه به شما می گوییم ، که جزئیات تفاوت های GameCube ، PlayStation 2 ، Xbox و PC را با تصاویر صفحه نمایش کنار هم شرح می دهد. هوشمند بخرید یا اجاره کنید.

از آنجا ، بازی از تلاش خطی سال گذشته به یک چنگال سه قدم نابودی تغییر می کند. به دنبال روایت سه بخشی کتاب ، این بازی به بازیکنان این فرصت را می دهد تا از طریق Path of the Wizard (گاندالف که به تازگی قابل پخش است) ، The Path of the King (سه گانه قدیمی ، Aragorn ، Legolas یا Gimli) یا The مسیرهای هابیت ها (به عنوان سم ، و بعداً به عنوان فرودو). هر مجموعه از سطوح به گونه ای متفاوت طراحی شده است که گوشه و کنار آن برای استفاده از شخصیت های خاص طراحی شده است – و البته برای تعریف داستان همانطور که توسط فیلم به تصویر کشیده شده است. آزادی هستندبا توجه به داستان و فیلم ، اکنون می توانم اشاره کنم ، من چیزی برای شما خراب نخواهم کرد ، اما اگر انصاف داشته باشم ، در مورد فیلم های تکان دهنده فیلم در این بازی چیزهای زیادی آشکار نشده است. این فیلم خوب است – و امسال بسیار خوب ویرایش شده است ، مواظب باشید – اما بعداً به آن برمی گردم. نکته این است که ، چنگال پیچ تقسیم می شود و هر یک از ۱۳ سطح باید تکمیل شود تا سطح اتصال نهایی ، که از هر شاخه به آن منتهی می شود ، بازی کند.


حداقل سیستم :

OS: Windows 95, 98, XP, Vista, 7
CPU: Intel Pentium 4
RAM: 512 MB
Video card: 64 МБ
Hard disk space: 4,5 GB


play-sharp-fill

دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر Lord of the Rings: Return of the King

حجم: ۱.۴۴ گیگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود رایگان با لینک مستقیم

ترافیک به صورت پایه می باشد.لطفا با ip داخل دانلود کنید.

امتیاز دهید

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها