مطالب ویژه

بهترین فیلم و سریال های سایت

آرشیو

ویجی دی ال

دانلود بازی We Happy Few نسخه (کامل و فشرده) برای کامپیوتر

دیدگاه: ۰
نویسنده: admin1
تاریخ انتشار: 22 مهر 1399

دانلود بازی We Happy Few برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ‍ ‍ از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی We Happy Few در ژانر اکشن و ماجرایی می باشد.

دانلود بازی We Happy Few

دانلود بازی We Happy Few برای کامپیوتر

بازی We Happy Few یک بازی اکشن،ماجراجویی برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Compulsion Games طراحی و ساخته و توسط شرکت Gearbox Publishing منتشر شده است.بازی We Happy Few یک بازی ، به سبک ترسناک و وحشت است . که توسط استودیو بازی سازی Compulsion Games ساخته شده است . عمده داستان بازی، در مورد شخصیت اصلی بازی است . که روایت هایی از ، زندگی در خیابانی را روایت میکند . در خانه ای متروکه و جن زده، به دنبال اشیا قدیمی میگردد . اما در همین حین با چیزی های آزار دهنده برخورد میکند.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی We Happy Few برای کامپیوتر

بازی We Happy Few سند بجا و کاملا محکمی است. که برای اثبات زیاده‌خواهی و بلندپروازی ، یک کمپانی مستقل که فکری را در سر میپروراند. که در انتها به لوله های باریک و هزار تو هایه دیگر میرسید. که بدون شناخت درست ظرفیت‌های خود ، مانند بودجه خوب ، و رو به راه کردن تیم کاری خود، میتوانست دست به یک اقدام شگفتی ساز بزند، و نادانسته قدم در مسیر سخت و خطرناکی گذاشت؛ مسیری که بدون شک و احتمال بسیار وقیع ، شکست سنگینی را با خود ، به همراه خواهد داشت. اما چرا کمپانی Compulsion Games دست به چنین خود خواهی و از خود گذشتگی ، برای ساختن یک عنوان با این سبک زد ؟! شاید بتوان آن را در نقد بازی جستجو کرد.

دانلود بازی We Happy Few

بازی We Happy Few بیش از هرچیزی که ، تا به امروز در میان دیگر بازی های ، خورد و درشت دیده ایم. شبیه به یک «افسوس» بزرگ است. این بازی مستقل ، که مراحل طراحی و ساختش، آنچان که باید و شاید توسط کمپانی Compulsion Games چهار سال و نیم به‌طول انجامید، در ساعات آغازین بازی ، تمام ظرفیت‌هایش را ، به زیبایی هرچه تمام‌تر ، که شما فکرش را بکنید. آن را به نمایش می‌گذارد، ولی در ادامه نشان‌مان می‌دهد ، که چطور نتوانسته به آن حد لازم از موفقیت ، دست پیدا کند . و از هیچ‌کدام از آن‌ها ، به درستی استفاده کند و حتی تنها در یک زمینه ، حرفی برای گفتن داشته باشد. این نشان دهنده ، ضعف کلی در این بازی است . با تفاوت چیزی که ، ما همیشه از آن میدانیم. بازی We Happy Few در حالی که ادعای سبک اکشن- ماجراجویی، روگ‌لایک، مخفی‌کاری بودنش می‌شود . که در رسیدن به هیچ‌کدام ، از این سبک‌ها ، موفق ظاهر نشده است.و شاید آن طور هم که ، باید و شاید به آن چیزی که میخواهد نرسد.

نقد فنی بازی We Happy Few برای کامپیوتر

بازی We Happy Few یک بازی مستقل و خودمانی است؛ این یعنی این که باید ، برای نقد و بررسیش کمی بیشتر از حالت عادی ، انصاف و وراجی ، به خرج دهیم و سطح توقعات‌مان را ، تا جایی که امکان دارد پایین بیاوریم. اما جالب این جا است که ، تا جایی که میدانیم . هرچقدر هم که سطح توقعات‌مان ، پایین باشد، باز هم متاسفانه این بازی ، از عهده‌ی پاسخ‌گویی‌اش برنمی‌آید. و چیزی که لازم باشد را ، به ما اضافه خواهد کرد . بازی We Happy Few به طور خاص ، در تمامی زمینه‌ها مشکل دارد، این آن چیزی است که به صورت مداوم ، با آن سر و کار داریم . به‌طوری که در طول بازی ، دائم احساس می‌کنیم ، با یک نسخه نیمه‌آماده و شبیه‌سازی شده ، از یک بازی کامل طرف هستیم. در هر صورت به چیزی که نیاز داریم . همین حالت است . و بیشتر از این هم خواندن در موردش کفایت نخواهد کرد .

گیم پلی :

We Happy Few نام یک اثر مستقل و کاملا شفته است . که توسط استودیو Compulsion Games طراحی و توسعه داده شده است. یک بازی متفاوت و جذب کننده روح گیمر ، و بازی کن ، عنوانی که در نگاه اول ، فوق العاده به نظر می رسد . اما فقط در نگاه اول و شاید ، بعد از مدتی سر و کله زدن با این بازی هم ، آنچان نتوانید به اندازه کافی ، از چیزی که میخواهید لذت کافی ببرید . اما تا کجا و به چه روشی ، و ایده ی آن را در کمتر بازی ویدئویی جدید، شاهد بوده ایم. خب این بستگی به چیزی دارد که ، ما برای خود ، آن را در نظر داشته ایم . این که چه چیزی ، را در سر داریم . و مدت ها ، برای آن در تلاش بوده ایم . یک ذهیت در مورد بازی داشتم ، با چیزی که شما فکر میکنید . متفاوت است .اما متاسفانه وقتی که در این بهت و حیرت، در این بازی ، نوبت به اجرای ایده ی بازی ، رسیده است سازندگان نتوانسته اند ، کار خود را به خوبی انجام دهند. و در نهایت عنوانی که می توانست ، به همانگونه ، یکی از بهترین بازی های مستقل عرضه شده ، در تاریخ لقب بگیرد.به راحتی هر چه تمام تر ، به یک فاجعه تبدیل شود . این همان چیزی است که شما ، آن را دوست نخواهید داشت . یک حالت اغماص گونه در عمق این روایت های توخالی ، و داخلی که شما باید آن را به شیوه خود متوجه شوید . چیزی که از یک بازی ، بیشتر از این نیز انتظار نخواهد رفت . من هم شما را بیشتر از پیش ، منتظر نخواهم گذاشت.

دانلود بازی We Happy Few

فاجعه ای که ، البته طرفدارانی هم دارد . و شما نمیتوانید به آن جایی که لازم است ، خود را برسانید. این همان چیزی است که شما، به نیاز داشته اید . و به قول برخی از بازیبازان ، اگر در یک بازی کامپیوتری برای داستان ، ارزش والایی قائل هستید، این اثر نیز می تواند تا حدودی شما را راضی میکند.

اینکه از بازی We Happy Few به عنوان یک فاجعه ، نام بردیم و گفتیم ، که زیاد خوب عمل نکرده . و توانایی اش را ، نداشته که به طرز جادویی باشد. به این معنا نیست که این عنوان ، یکی از افتضاح ترین ، عناوین تاریخ ، صنعت بازی سازی باشد . این همان بازی های غیر قابل بازیست . که هر ساله عرضه می شود ، مانند اتوی برقی یا فر مو ، که زیاد به چشم میخورد ، اما دیگر استفاده نمیشود؛ بلکه منظور ما این است که ، سازندگان به قدری ، ایده ی جذاب خود را ، تا انتهای لازم ، به آن قسمت از بازی برش ، داده اند. و به بدی به نمایش گذاشته اند که همه ی ما را شگفت زده کرده اند. و این چیزی فراتر از یک روایت از یک بازی نیست که شما را آگاه تر کند.

دانلود بازی We Happy Few

لازم به ذکر این موضوع اساسی و قابل توجه است که، تا به امروز صفحه ی استیم این بازی بیش از ۳۵۰۰ رای را دریافت کرده . که این خود نشان دهنده ، ارزش این بازی نسبت به ، حرف هایی است که ، به پشت سر آن در نقد های مختلف میخوانیم . و از این میزان رای امتیاز خوب ۷ از ۱۰ را کسب کرده. یعنی این ارزش گذاری شایسته ، این بازی نیست ؟! واقعا باید منتقدی بدی بود که ، چنین متخاصمانه با این بازی برخورد ، داشت . این نمره نشان می دهد که We Happy Few می تواند ، به یک اثر سرگرم کننده و مبتذل ، از لحاظ روانی ، شما را به یک احمق ، تبدیل کند، اما پیش از تجربه ی چندباره و ناگهانی آن بایستی ، از انتظارات خود بکاهید. چه چیزی باعث میشود . این کار را انجام بدهید.

بازی We Happy Few طراحی هنری بسیار ، زیبایی دارد . یعنی چیزی فراتر از حالت عادی و معمولی ، که بتوان آن را متوجه و کاملا دروغین ، درک کرد . و وجود شخصیت های بسیار پیچیده و تاریک و متنوع ، برای پیشبرد داستان بازی واقعا لازم هستند . که احساس لذت بخشی را ، به گیمر میدهد. هم چنین ، داستان بازی که روایت کننده آن ، به طوری عجیبی ، آن را روایت خواهد کرد. واقعا بی نقص و درگیر کننده و تا حدودی ، غیر خصوصی نوشته شده است . اما مشکلاتی مثل هوش مصنوعی ناپایدار و کاملا ضعیف و باگ های بسیار زیاد که در شان و شخصیت یک بازی باز نیست . همگی دست به دست دوستی و مبارزه به هم داده اند که ، بتوانند یکی از لذت بخش ترین ، تجربه ی گیمرها در دنیای عناوین مستقل رقم نخورد.

دانلود بازی We Happy Few

دانلود گیم پلی بازی

play-sharp-fill

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: 64 bit, Windows 7 and above
Processor: Triple-core Intel or AMD, 2.0 GHz or faster
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce 460 GTX or AMD Radeon 5870 HD series or higher Mobile: NVIDIA GeForce GTX 580M or higher.
DirectX: Version 11
Storage: 6 GB available space

سیستم پیشنهادی :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: 64 bit, Windows 7 and above
Processor: Quad-core Intel or AMD, 2.5 GHz or faster
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce 660 GTX or AMD Radeon 7870 HD series or higher
DirectX: Version 11
Storage: 6 GB available space


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر We Happy Few

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۸.۳۵ گیگابایت

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲

امتیاز دهید

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها