مرسی دانلود

بهترین فیلم و سریال های سایت

آرشیو

دانلود فیلم Anthropoid 2016 انتروپوید

دیدگاه: ۰
نویسنده: admin1
تاریخ انتشار: 17 فروردین 1400

دانلود فیلم Anthropoid 2016 انتروپوید را همینک با لینک مستقیم و با کیفیت HD از مرسی دانلود،دریافت کنید.

فیلم انتروپوید در ژانر اکشن ، بیوگرافی و درام می باشد.

دانلود در ادامه مطلب…

دانلود فیلم Anthropoid 2016 انتروپوید

دانلود فیلم خارجی Anthropoid 2016 انتروپوید

نام اثر: فیلم Anthropoid 2016 انتروپوید

ژانر : اکشن ، بیوگرافی و درام

سال تولید : ۲۰۱۶

کارگردان: Sean Ellis

امتیاز۷/۲ : IMDB

محصول : جمهوری چک | انگلستان | ایالات متحده آمریکا | فرانسه

دانلود در ادامه مطلب …

بازیگران فیلم Anthropoid 2016

بازیگران فیلم Anthropoid 2016

معرفی فیلم Anthropoid 2016

فیلم Anthropoid 2016 انتروپوید به کارگردانی و نویسندگی شان الیس میباشد که محصول مشترک کشور های جمهوری چک ، انگلستان ، ایالات متحده آمریکا و فرانسه است. ستارگان این فیلم خارجی Jamie Dornan, Cillian Murphy, Brian Caspeهستند. ژانر این فیلم خارجی اکشن ، بیوگرافی و درام است و مدت زمان آن ۱۲۰ دقیقه است. با دانلود فیلم خارجی در مرسی دانلود با ما همراه باشید.

خلاصه فیلم انتروپوید

این فیلم خارجی در مورد یک اتفاق واقعی و خارق العاده است که در آن دو سرباز جمهوری چک برای ماموریتی به وطن اشغال شده خودشان می آیند اما…

تصاویر فیلم انتروپوید

دانلود فیلم عملیات انتروپوید

نقد و بررسی فیلم Anthropoid 2016

این طرح بر اساس عملیات جنگ جهانی دوم برای ترور سومین فرماندهی رایش ، رینهارد حیدریش است. گروهی از سربازان چکسلواکی تصمیم گرفتند که دستورات را دنبال کنند ، اقدامی کاملاً قابل تحسین که فیلم به طور کامل آن را بررسی می کند. آنها با نادیده گرفتن سرنوشت خود ، آنچه را که تصور می کردند تصمیم درستی است که از سوی مقامات دولتی در لندن اتخاذ شده است ، انجام دادند. آنها قدرتی را که هایدریش در چکسلواکی در اختیار داشت می دانستند و یک سرمایه ارزشمند برای رژیم نازی بود.

زیبایی این فیلم این است که من چیزی در مورد عملیات آنتروپوئید نمی دانستم. با تماشای این موضوع ، اطلاعات زیادی را از من گرفته ام ، بنابراین نشان می دهد که نمایشی موفق از داستان است. بازیگران بسیار خوب بودند ، به خصوص جیمی دورنان که این آسیب پذیری را به خوبی انتقال داد. هرچند افسانه ، و من از این کلمه با قدرت زیادی استفاده می کنم ، سیلیان مورفی است. احتمالاً یکی از کم بازیگرترین بازیگرانی که امروز کار می کند ، او دوباره عالی بود. او که جدی تر و سطح بالاتری از زوجین بود ، از عقیده احساسی و احساس اقتدار برخوردار بود. چیزی که من متوجه آن شدم این بود که لهجه های اجباری چک در صحنه های خاصی کم رنگ می شود ، من بزرگترین طرفدار بازیگران انگلیسی نیستم که لهجه های تقلبی اروپایی می گذارند.

شان الیس کارگردان خوبی بود ، بازی آخر به تنهایی مرا تحت تأثیر قرار داد. آه و پنج دقیقه آخر … قابل لمس است. برخی از فیلمبرداری های بسیار زیبا و توانسته اند به طرز وحشتناکی تنش را از بین ببرند. طراحی تولید نیز متناسب بود ، به نظر می رسید دهه ۱۹۴۰ پراگ است و من نمی توانم تشخیص دهم که از پس زمینه های صفحه سبز استفاده شده است ، بنابراین به نظر من معتبر است. بزرگترین نکته منفی من قدم زدن است. نیمه اول آنقدر آهسته و یکنواخت است که من مطمئن شدم این هیچ کجا نخواهد رفت. نیمه دوم؟ رونق! اقدام ، هیجان ، تنش! مناسب برای تکرار صفحه بزرگ. اقدام سوم فقط جنگی بی امان است … قطعاً فریبنده.

نقد و بررسی فیلم Anthropoid 2016

نقش بازیگران فیلم

Jamie Dornan در نقش Jan Kubis
Cillian Murphy در نقش Josef Gabcík
Brian Caspe در نقش Antonín
Karel Hermánek Jr. در نقش Ignác
Sára Arnsteinová در نقش Woman at 44
Hana Frejková در نقش Mrs. Lukesová
Sean Mahon در نقش Dr. Eduard
Jan Hájek در نقش Bretislav Bauman
Marcin Dorocinski در نقش Ladislav Vanék


لینک های دانلود فیلم Anthropoid 2016 انتروپوید

نسخه دوبله فارسی سانسور شده

کیفیت ۱۰۸۰،۷۲۰،۴۸۰ منتشر شد.

ترافیک به صورت پایه می باشد.لطفا با ip داخل دانلود کنید.

امتیاز دهید

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها